Derby, "Górale" i "Królewscy"

For Link Kołaczkowo 8:2 Team Krzywa Góra
Wynik niski jak na FL w spotkaniu z KG. Liczyłem na wynik dwucyfrowy z naszej strony, ale jak widać imprezowanie dzień przed meczem nie jest dobrym pomysłem.... ;)

Derby:​FL Kołaczkowo 3:3 TW Kołaczkowo
Powtórzę słowa przedmówców - kto nie był, niech żałuje.
Po solidnym laniu w pierwszym meczu, TW odrobiło lekcje i wyszło na mecz z większym szacunkiem dla nas, ale i większymi zamiarami. Widać to było jak nie odpuszczali, i jak cieszyli się z każdej bramki, oj zależało im...zależało tak bardzo, że co niektórzy dopuszczali się brzydkich fauli...kto był, wie o czym piszę...należała się kartka, ale koloru czerwonego.
For Link nie skapitulował, TW nie wygrało, a remis chyba był najsprawiedliwszy. Kołaczkowo nie zmienia barw na czerwono białe, utrzymujemy niebiesko czarne, bo bilans For Linku z TW widnieje taki: 1(W):1(R):0(P).

For Link Kołaczkowo 9:3 FC Grabowo Królewskie
Liczyliśmy na kolejny twardy mecz, a tu Grabowo stawia się bez zmian...ogarnęło nas zdziwienie, zaskoczenie i podejście do przeciwnika nieco zeszło z tonu, grając w przewadze zasobów i sil, po pierwszej połowie widniał wynik 2:2.
W drugiej połowie po przemyśleniach i rozmowie motywującej wróciliśmy na właściwe tory pokonując "królewskich".

Co przed nami?...
Oldboy. Mecz o Mistrzostwo. Wygrany - daje nam spokój do końca ligi i Mistrzostwo. Przegrany - każdy kolejne spotkanie, trzeba wygrać. Achhhh te kalkulacje...
Zapraszam, Niedziela godz 10:50.