Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo.

Dzień dobry.

Rozgrywki już za nami, czas na podsumowania.
Tak jak wcześniej informowaliśmy, turniej odbył się w Gorazdowie. Niestety z małym poślizgiem czasowym, ponieważ drużyna gospodarzy nie mogła uzbierać pełnego składu, a szkoda...byłoby ciekawiej.
Do zawodów podchodziliśmy z dystansem, po plotkach krążących miedzy graczami, nie które drużyny miały mieć super wzmocnienia. Im bliżej niedzieli, wzmocnienia się wykruszały, wiadomo, połowa sezonu Orlika dała znać w postaci kontuzji, lub gracze po prostu nie mogli się pojawić z przyczyn prywatnych. Nam odpadło aż 6-7 osób. Dlatego dziękuję chłopakom z Sokoła oraz Budziłowa, że razem mogliśmy wystąpić jako FL Kołaczkowo, i cieszyć się wspólną grą. A byli to: Damian Matiak, Jakub Pieszak, Szymon Mazurkiewicz, Ryszard Krygiel, Marek Gomulski, Eryk Wawrzyn.
W naszym pierwszym spotkaniu, zmierzyliśmy się z K&L Gałęzewice. Mecz bardzo zaciekły i waleczny, równy, choć FL oddawało więcej strzałów na bramkę Gałęzewic. Remis z tego pojedynku zabrał nam zwycięstwo w turnieju, ponieważ w dalszych wydarzeniach Gałęzewice rozstrzelało Krzywą Górę aż 8:0, i bilans bramkowy zrobił swoje.
Spotkanie z Krzywą Górą było równie zacięte. Do końca pierwszej połowy KG nie odpuszczała. Co FL strzeliło, KG odpowiadała. W drugiej połowie, KG brakło zmian i zmęczenie dawało o sobie znać. Wyczuwając moment, zdobywamy szybko dwie bramki przewagi, nie oddając już do końca prowadzenia.
Jak już wspominałem remis z K&L, odebrał nam 1 miejsce. Krzywej Górze brakło sił na odparcie Gałęzewic.
Przysłowiowe "Gałązki" w turniejach na duże boiska są "na fali". W maju Puchar Przewodniczącego, a teraz Wójta.