Hegemonia trwa...6 punktów w dwa dni!

Drogi czytelniku, jeśli nie widziałeś spotkania pomiędzy FL a TW to powiem tyle...żałuj.
Żałuj że nie widziałeś jak niebiesko czarna szarańcza pozbawiała przeciwników punktów, a Kołaczkowo stało się przez ten wieczór NIEBIESKO CZARNE.
Stres przed meczowy? Mało powiedziane...dla mnie osobiście to była katorga, a po syrenie końcowej, w końcu odzyskałem prawidłowy oddech.
Spotkanie przebiegało z początku bardzo chaotycznie, do momentu gdy pula bramkowa się rozbiła. Od 1:51 do 2:00 w nagraniu Wiadomości Wrzesińskich. Od tego momentu FL narzucało swój styl gry i nie dało się pressingowi który próbowało narzucać TW.
Kluczem do dobicia rywala, który wykorzystaliśmy to moment w którym TW zamieniło bramkarza na zawodnika lotnego. Wykorzystane kontry ustaliły końcowy wynik 9:4 dla For Link Kołaczkowo.

Link do Wideo Wiadomości Wrzesińskich: http://wrzesnia.info.pl/g/ko%C5%82aczkowo/item/8197

Skład.bramki, asysty:
1. Norbert Kamrowski - bramkarz
2. Patryk Jakubowski - 1 bramka
3. Waldemar Pawlak - 1 asysta
4. Mateusz Szuba, 1 asysta
5. Damian Szwat - 2 bramki
6. Krzysztof Kubisiak - 2 bramki
7. Michał Staszak - 2 bramki
8. Szymon Łuczyk - 1 bramka,
9. Adrian Kruszyński 1 bramka, 1 asysta

For Link Kołaczkowo 6:5 FC Grabowo Królewskie

Spotkanie z Grabowem było bardzo ciężkie. Początek do stanu 2:2 to bramka za bramkę. Później FLodskoczyło rywalowi na 4:2. Ten mecz był meczem walki, bardzo ostrej walki. Nie tylko siarczyste słowa poszły w ruch ale czasami i szturchańce czy brzydkie faule. Nie obyło się bez kartek, czasami bardzo niezrozumianymi.
Druga połowa w naszym wykonaniu to bronienie się na własnej połowie, i czekaniu na dogodne kontry. W ostatnich pięciu minutach meczu Grabowo dogoniło nas do stanu 6:5, który broniliśmy z poświeceniem życia, aby tylko przetrwać tę burzę.

Skład, bramki i asysty:
1. Norbert Kamrowski - bramkarz
2. Patryk Jakubowski - 1 bramka, 1 asysta
3. Waldemar Pawlak - 1 bramka
4. Michał Staszak - 1 bramka
5. Mateusz Szuba - 1 bramka
6. Damian Szwat - 1 bramka
7. Adrian Kruszyński - 1 bramka, 3 asysty
8. Hubert Regulski

W najbliższą sobotę tj. 19.12.2015r. pauzujemy, a w niedzielę tj. 20.12.2015r. przyjdzie nam się zmierzyć z Old Boys.

Pozdrawiam, Admin For Link Kołaczkowo.

Powiązana galeria: