Lekki spacerek przed derbową burzą.

W ostatnia niedzielę tj. 6.12.2015 roku, przyszło nam się zmierzyć z Team Krzywa Góra. Drużyna ta zajmuje ostatnie miejsce w lidze, więc bez większych przeszkód przebrnęliśmy to spotkanie.

Niestety nie było mnie na tym meczu, i nie mogę zbyt wiele powiedzieć o grze Krzywej Góry czy For Linku, ale patrząc na wynik...mówi sam za siebie....17:4.
Te spotkanie było bardzo potrzebnedo budowania coraz to lepszych relacji pomiędzy graczami, oraz kompletnego zgrania, tym bardziej że już w sobotę tj. 12.12.2015 roku o godzinie 18:20, Wielkie Derby Kołaczkowa. Pozwycięstwie z Team'emwyjdziemyna parkiet halina pewno odważniejsi, silniejsi, i bardziej pewni swoich umiejętności.
Wiemy że TW w ostatniej kolejce ligowej, poślizgnęło się na Grabowie Królewskim, z którym zremisowało, co daje nam też psychiczną przewagę, lecz z drugiej strony biało czerwone Kołaczkowo może byćgłodniejsze punktów i walka z For Linkiem będzie na śmierć i życie.
Jak będzie? Jaki wynik padnie? Zwycięstwo? Porażka? A może remis? Sobota coraz bliżej...a na myśl o tym pojedynku przechodzą dreszcze...nie tylko mnie...ale wszystkich tych co kochają się Kołaczkowie, w piłce nożnej, i w naszych rozgrywkach...to będzie coś!

Skład, bramki oraz asysty ze spotkania z Team Krzywa Góra:
1. Norbert Kamrowski - bramkarz, 1 asysta
2. Mateusz Stasiak, 2 asysty
3. Hubert Regulski, 3 asysty, 2 bramki
4. Szymon Łuczyk, 1 asysta, 1 bramka
5. Mateusz Szuba, 6 bramek
6. Michał Staszak, 4bramki
7. Adrian Kruszyński, 5 asyst, 1 bramka
8. Krzysztof Kubisiak, 2 asysty, 3 bramki

Pozdrawiam, i zapraszam na Derby!!! Admin, For Link Kołaczkowo.

Powiązana galeria: